Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
PERFECT BODY
Sala 2
08:00
Zajęcia prowadzi:
Sylwia
POWER FIT
Sala 2
08:00
Zajęcia prowadzi:
Agnes
PERFECT BODY
Sala 2
08:00
Zajęcia prowadzi:
Sylwia
POWER FIT
Sala 2
08:00
Zajęcia prowadzi:
Agnes
PERFECT BODY
Sala 2
08:00
Zajęcia prowadzi:
Sylwia
FACTORY CYCLING
Sala 3
09:00
Zajęcia prowadzi:
Krzysztof
FACTORY CYCLING
Sala 3
09:00
Zajęcia prowadzi:
Krzysztof
FACTORY CYCLING
Sala 3
09:00
Zajęcia prowadzi:
Krzysztof
FACTORY CYCLING
Sala 3
09:00
Zajęcia prowadzi:
Ola
FACTORY CYCLING
Sala 3
09:00
Zajęcia prowadzi:
Krzysztof
INTERVAL
Sala 1
18:00
Zajęcia prowadzi:
Marysia
FITNESS DANCE
Sala 1
18:00
Zajęcia prowadzi:
Marysia
INTERVAL
Sala 1
18:00
Zajęcia prowadzi:
Marysia
FITNESS DANCE
Sala 1
18:00
Zajęcia prowadzi:
Marysia
WIECZORNE ROZCIĄGANIE
Sala 2
18:00
Zajęcia prowadzi:
Sylwia
TABATA
Sala 4
18:00
Zajęcia prowadzi:
Sylwia
TRX
Sala 4
18:00
Zajęcia prowadzi:
Mateusz
CROSS TRAINING
Sala 4
18:00
Zajęcia prowadzi:
Sylwia
BUNGEE FITNESS
Sala 1
19:00
Zajęcia prowadzi:
Agnieszka
BUNGEE FITNESS
Sala 1
19:00
Zajęcia prowadzi:
Agnieszka
BUNGEE FITNESS
Sala 1
19:00
Zajęcia prowadzi:
Agnieszka
CROSS TRAINING
Sala 2
19:00
Zajęcia prowadzi:
Kasia
TABATA
Sala 2
19:00
Zajęcia prowadzi:
Kasia
TABATA
Sala 2
19:00
Zajęcia prowadzi:
Sylwia
TABATA
Sala 2
19:00
Zajęcia prowadzi:
Sylwia
WIECZORNE ROZCIĄGANIE
Sala 2
19:00
Zajęcia prowadzi:
Sylwia
FACTORY CYCLING
Sala 3
19:00
Zajęcia prowadzi:
Krzysztof
FACTORY CYCLING
Sala 3
19:00
Zajęcia prowadzi:
Sara
FACTORY CYCLING
Sala 3
19:00
Zajęcia prowadzi:
Krzysztof
FACTORY CYCLING
Sala 3
19:00
Zajęcia prowadzi:
Sara
FACTORY CYCLING
Sala 3
19:00
Zajęcia prowadzi:
Krzysztof
CROSS TRAINING
Sala 4
19:00
Zajęcia prowadzi:
Sylwia
TRX
Sala 4
19:00
Zajęcia prowadzi:
Mateusz
CROSS TRAINING
Sala 4
19:00
Zajęcia prowadzi:
Kasia
CROSS TRAINING
Sala 4
19:00
Zajęcia prowadzi:
Kasia
POWER FIT
Sala 1
19:30
Zajęcia prowadzi:
Agnes
POWER FIT
Sala 2
19:30
Zajęcia prowadzi:
Agnes

Poniedziałek

  • PERFECT BODY
    08:00
  • FACTORY CYCLING
    09:00
  • TABATA
    18:00
  • INTERVAL
    18:00
  • CROSS TRAINING
    19:00
  • FACTORY CYCLING
    19:00
  • BUNGEE FITNESS
    19:00
  • CROSS TRAINING
    19:00

Wtorek

  • POWER FIT
    08:00
  • FACTORY CYCLING
    09:00
  • WIECZORNE ROZCIĄGANIE
    18:00
  • FITNESS DANCE
    18:00
  • TRX
    19:00
  • TABATA
    19:00
  • FACTORY CYCLING
    19:00
  • POWER FIT
    19:30

Środa

  • PERFECT BODY
    08:00
  • FACTORY CYCLING
    09:00
  • INTERVAL
    18:00
  • TABATA
    19:00
  • BUNGEE FITNESS
    19:00
  • CROSS TRAINING
    19:00
  • FACTORY CYCLING
    19:00

Czwartek

  • POWER FIT
    08:00
  • FACTORY CYCLING
    09:00
  • TRX
    18:00
  • TABATA
    19:00
  • FACTORY CYCLING
    19:00
  • CROSS TRAINING
    19:00

Piątek

  • PERFECT BODY
    08:00
  • FACTORY CYCLING
    09:00
  • CROSS TRAINING
    18:00
  • FITNESS DANCE
    18:00
  • WIECZORNE ROZCIĄGANIE
    19:00
  • FACTORY CYCLING
    19:00
  • BUNGEE FITNESS
    19:00
  • POWER FIT
    19:30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 2
08:00
Zajęcia prowadzi:
Agnes
Sala 2
08:00
Zajęcia prowadzi:
Agnes
Sala 1
19:30
Zajęcia prowadzi:
Agnes
Sala 2
19:30
Zajęcia prowadzi:
Agnes

Wtorek

  • Agnes
    08:00
  • Agnes
    19:30

Czwartek

  • Agnes
    08:00

Piątek

  • Agnes
    19:30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 4
18:00
Zajęcia prowadzi:
Mateusz
Sala 4
19:00
Zajęcia prowadzi:
Mateusz

Wtorek

  • Mateusz
    19:00

Czwartek

  • Mateusz
    18:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 2
08:00
Zajęcia prowadzi:
Sylwia
Sala 2
08:00
Zajęcia prowadzi:
Sylwia
Sala 2
08:00
Zajęcia prowadzi:
Sylwia

Poniedziałek

  • Sylwia
    08:00

Środa

  • Sylwia
    08:00

Piątek

  • Sylwia
    08:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 2
18:00
Zajęcia prowadzi:
Sylwia
Sala 2
19:00
Zajęcia prowadzi:
Sylwia

Wtorek

  • Sylwia
    18:00

Piątek

  • Sylwia
    19:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
19:00
Zajęcia prowadzi:
Agnieszka
Sala 1
19:00
Zajęcia prowadzi:
Agnieszka
Sala 1
19:00
Zajęcia prowadzi:
Agnieszka

Poniedziałek

  • Agnieszka
    19:00

Środa

  • Agnieszka
    19:00

Piątek

  • Agnieszka
    19:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 4
18:00
Zajęcia prowadzi:
Sylwia
Sala 2
19:00
Zajęcia prowadzi:
Kasia
Sala 2
19:00
Zajęcia prowadzi:
Sylwia
Sala 2
19:00
Zajęcia prowadzi:
Sylwia

Poniedziałek

  • Sylwia
    18:00

Wtorek

  • Kasia
    19:00

Środa

  • Sylwia
    19:00

Czwartek

  • Sylwia
    19:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 4
18:00
Zajęcia prowadzi:
Sylwia
Sala 2
19:00
Zajęcia prowadzi:
Kasia
Sala 4
19:00
Zajęcia prowadzi:
Sylwia
Sala 4
19:00
Zajęcia prowadzi:
Kasia
Sala 4
19:00
Zajęcia prowadzi:
Kasia

Poniedziałek

  • Sylwia
    19:00
  • Kasia
    19:00

Środa

  • Kasia
    19:00

Czwartek

  • Kasia
    19:00

Piątek

  • Sylwia
    18:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
18:00
Zajęcia prowadzi:
Marysia
Sala 1
18:00
Zajęcia prowadzi:
Marysia

Poniedziałek

  • Marysia
    18:00

Środa

  • Marysia
    18:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
18:00
Zajęcia prowadzi:
Marysia
Sala 1
18:00
Zajęcia prowadzi:
Marysia

Wtorek

  • Marysia
    18:00

Piątek

  • Marysia
    18:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 3
09:00
Zajęcia prowadzi:
Krzysztof
Sala 3
09:00
Zajęcia prowadzi:
Krzysztof
Sala 3
09:00
Zajęcia prowadzi:
Krzysztof
Sala 3
09:00
Zajęcia prowadzi:
Ola
Sala 3
09:00
Zajęcia prowadzi:
Krzysztof
Sala 3
19:00
Zajęcia prowadzi:
Krzysztof
Sala 3
19:00
Zajęcia prowadzi:
Sara
Sala 3
19:00
Zajęcia prowadzi:
Krzysztof
Sala 3
19:00
Zajęcia prowadzi:
Sara
Sala 3
19:00
Zajęcia prowadzi:
Krzysztof

Poniedziałek

  • Krzysztof
    09:00
  • Krzysztof
    19:00

Wtorek

  • Krzysztof
    09:00
  • Sara
    19:00

Środa

  • Krzysztof
    09:00
  • Krzysztof
    19:00

Czwartek

  • Ola
    09:00
  • Sara
    19:00

Piątek

  • Krzysztof
    09:00
  • Krzysztof
    19:00