Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
PERFECT BODY
Sala 1
08:00
Zajęcia prowadzi:
Sylwia
PERFECT BODY
Sala 1
08:00
Zajęcia prowadzi:
Sylwia
PERFECT BODY
Sala 1
08:00
Zajęcia prowadzi:
Sylwia
FACTORY CYCLING
Sala 2
09:00
Zajęcia prowadzi:
Krzysztof
FACTORY CYCLING
Sala 2
09:00
Zajęcia prowadzi:
Krzysztof
FACTORY CYCLING
Sala 2
09:00
Zajęcia prowadzi:
Krzysztof
FACTORY CYCLING
Sala 2
09:00
Zajęcia prowadzi:
Krzysztof
FACTORY CYCLING
Sala 2
09:00
Zajęcia prowadzi:
Krzysztof
STOP CELLULIT
Sala 1
10:00
Zajęcia prowadzi:
Sylwia
STOP CELLULIT
Sala 1
10:00
Zajęcia prowadzi:
Sylwia
FITNESS SENIOR
Sala 1
15:00
Zajęcia prowadzi:
Marysia
FITNESS KIDS
Sala 1
16:00
Zajęcia prowadzi:
Marysia
FITNESS KIDS
Sala 1
16:00
Zajęcia prowadzi:
Marysia
FITNESS DANCE
Sala 1
18:00
Zajęcia prowadzi:
Marysia
PILATES
Sala 1
18:00
Zajęcia prowadzi:
Karolina
INTERVAL
Sala 1
18:00
Zajęcia prowadzi:
Marysia
FITNESS DANCE
Sala 1
18:00
Zajęcia prowadzi:
Marysia
INTERVAL
Sala 1
18:00
Zajęcia prowadzi:
Marysia
CROSS TRAINING
Sala 1
19:00
Zajęcia prowadzi:
Kasia
TABATA
Sala 1
19:00
Zajęcia prowadzi:
Kasia
CROSS TRAINING
Sala 1
19:00
Zajęcia prowadzi:
Kasia
CROSS TRAINING
Sala 1
19:00
Zajęcia prowadzi:
Kasia
CROSS TRAINING
Sala 1
19:00
Zajęcia prowadzi:
Sylwia
FACTORY CYCLING
Sala 2
19:00
Zajęcia prowadzi:
Krzysztof
FACTORY CYCLING
Sala 2
19:00
Zajęcia prowadzi:
Karolina
FACTORY CYCLING
Sala 2
19:00
Zajęcia prowadzi:
Krzysztof
FACTORY CYCLING
Sala 2
19:00
Zajęcia prowadzi:
Krzysztof
FACTORY CYCLING
Sala 2
19:00
Zajęcia prowadzi:
Krzysztof

Poniedziałek

  • PERFECT BODY
    08:00
  • FACTORY CYCLING
    09:00
  • FITNESS KIDS
    16:00
  • FITNESS DANCE
    18:00
  • FACTORY CYCLING
    19:00
  • CROSS TRAINING
    19:00

Wtorek

  • FACTORY CYCLING
    09:00
  • STOP CELLULIT
    10:00
  • PILATES
    18:00
  • TABATA
    19:00
  • FACTORY CYCLING
    19:00

Środa

  • PERFECT BODY
    08:00
  • FACTORY CYCLING
    09:00
  • INTERVAL
    18:00
  • CROSS TRAINING
    19:00
  • FACTORY CYCLING
    19:00

Czwartek

  • FACTORY CYCLING
    09:00
  • STOP CELLULIT
    10:00
  • FITNESS SENIOR
    15:00
  • FITNESS DANCE
    18:00
  • CROSS TRAINING
    19:00
  • FACTORY CYCLING
    19:00

Piątek

  • PERFECT BODY
    08:00
  • FACTORY CYCLING
    09:00
  • FITNESS KIDS
    16:00
  • INTERVAL
    18:00
  • FACTORY CYCLING
    19:00
  • CROSS TRAINING
    19:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
10:00
Zajęcia prowadzi:
Sylwia
Sala 1
10:00
Zajęcia prowadzi:
Sylwia

Wtorek

  • Sylwia
    10:00

Czwartek

  • Sylwia
    10:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
08:00
Zajęcia prowadzi:
Sylwia
Sala 1
08:00
Zajęcia prowadzi:
Sylwia
Sala 1
08:00
Zajęcia prowadzi:
Sylwia

Poniedziałek

  • Sylwia
    08:00

Środa

  • Sylwia
    08:00

Piątek

  • Sylwia
    08:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
15:00
Zajęcia prowadzi:
Marysia

Czwartek

  • Marysia
    15:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
18:00
Zajęcia prowadzi:
Karolina

Wtorek

  • Karolina
    18:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
19:00
Zajęcia prowadzi:
Kasia

Wtorek

  • Kasia
    19:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
19:00
Zajęcia prowadzi:
Kasia
Sala 1
19:00
Zajęcia prowadzi:
Kasia
Sala 1
19:00
Zajęcia prowadzi:
Kasia
Sala 1
19:00
Zajęcia prowadzi:
Sylwia

Poniedziałek

  • Kasia
    19:00

Środa

  • Kasia
    19:00

Czwartek

  • Kasia
    19:00

Piątek

  • Sylwia
    19:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
18:00
Zajęcia prowadzi:
Marysia
Sala 1
18:00
Zajęcia prowadzi:
Marysia

Środa

  • Marysia
    18:00

Piątek

  • Marysia
    18:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
16:00
Zajęcia prowadzi:
Marysia
Sala 1
16:00
Zajęcia prowadzi:
Marysia

Poniedziałek

  • Marysia
    16:00

Piątek

  • Marysia
    16:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
18:00
Zajęcia prowadzi:
Marysia
Sala 1
18:00
Zajęcia prowadzi:
Marysia

Poniedziałek

  • Marysia
    18:00

Czwartek

  • Marysia
    18:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 2
09:00
Zajęcia prowadzi:
Krzysztof
Sala 2
09:00
Zajęcia prowadzi:
Krzysztof
Sala 2
09:00
Zajęcia prowadzi:
Krzysztof
Sala 2
09:00
Zajęcia prowadzi:
Krzysztof
Sala 2
09:00
Zajęcia prowadzi:
Krzysztof
Sala 2
19:00
Zajęcia prowadzi:
Krzysztof
Sala 2
19:00
Zajęcia prowadzi:
Karolina
Sala 2
19:00
Zajęcia prowadzi:
Krzysztof
Sala 2
19:00
Zajęcia prowadzi:
Krzysztof
Sala 2
19:00
Zajęcia prowadzi:
Krzysztof

Poniedziałek

  • Krzysztof
    09:00
  • Krzysztof
    19:00

Wtorek

  • Krzysztof
    09:00
  • Karolina
    19:00

Środa

  • Krzysztof
    09:00
  • Krzysztof
    19:00

Czwartek

  • Krzysztof
    09:00
  • Krzysztof
    19:00

Piątek

  • Krzysztof
    09:00
  • Krzysztof
    19:00